В Запорізькій області в лікарню потрапив п’яний 6-літній хлопчик

В місті Мелітополь шестирічна дитина випила самогону, після чого потрапила до реанімації. Її батько, за необережністю якого хлопчик отримав доступ до сурогатного алкоголю, відбувся протоколом про адміністративне правопорушення.

В понеділок, 19 жовтня, в Мелітопольське МУ МВС України в Запорізькій області поступило повідомлення про нещасний випадок. До місцевої лікарні було доставлено 6-літнього хлопчика, в якого були ознаки отруєння алкоголем. За місцем проживання дитини виїхали правоохоронці для з’ясування обставин події.

Як виявилось, сім’я неблагополучна — батько дебошир та п’яниця, якого регулярно притягують за насилля в сім’ї. В самій сім’ї виховується четверо дітей. 19 жовтня матір була відсутня, а до батька прийшов кум, який приніс з собою самогон.

Коли посиденьки закінчились, господар вирішив провести гостя, а пляшка з залишками алкоголю залишилась стояти на столі. Повернувшись додому він побачив, що шестирічний син лежить на підлозі без свідомості. Виявилось, що хлопчику захотілось спробувати що ж з таким задоволенням п’є тато. Він налив собі горілки та випив.

Дитину терміново було доставлено до лікарні, де вона спочатку провела декілька годин в реанімаційному відділенні, а потім її перевели до стаціонару. В другій половині дня хлопчику стало краще і вже ввечері він був відпущений додому.

Відносно горе-батька було складено протокол за статтею 184 Кодексу України про адміністративну відповідальність (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Поділитися:

Метки:

Posted by on окт 22 2015. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire