В Запоріжжі відбудеться презентація проекту Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя»

v-zaporizhzhi-vidbudetsya-prezentaciya-proektu-gromadsko%d1%97-pravozaxisno%d1%97-organizaci%d1%974 листопада 2016 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний будівельний ліцей» відбудеться презентація проекту Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя».

Організатори:

Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя»;

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Для участі у роботі запрошені:

Шостак Антоніна Петрівна, Голова Громадської правозахисної організації «Егіда-Запоріжжя»;

Паржницький Олександр Вікторович, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;

методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;

заступники директорів, вихователі гуртожитків, практичні психологи, соціальні педагоги та учні професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області.

Захід розпочнеться о 09.00 за адресою: 69006 м. Запоріжжя вул. Валерія Лобановського,1, тел./факс 236-81-07.

Телефон для довідок: 764-74-06 (Грищенко Наталія Петрівна, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області)

На виконання Закону України «Про попередження торгівлі людьми» та з метою виконання Плану заходів щодо запобігання торгівлі людьми до 2020 року, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 № 405, Громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя» у 2016 році в межах реалізації проекту «Протидія торгівлі людьми та молоддю в Україні» продовжує превентивну діяльність серед молоді, що навчається у професійно-технічних закладах, стосовно проблеми торгівлі людьми.

Проектом передбачається проведення освітніх заходів серед учнів, які проживають у гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області. Під час реалізації проекту буде проводитись інформаційно-просвітницька робота щодо підвищення обізнаності учнів з безпечної міграції та працевлаштування, а також навчання вихователів гуртожитків і лідерів учнівського самоврядування як тренерів з питань запобігання торгівлі людьми.

Завдання проекту – зміцнення потенціалу вихователів гуртожитків, молодих активістів, учнів ПТНЗ через навчальні й просвітницькі заходи та розвиток їх активності і навиків стосовно протидії торгівлі людьми, безпечної міграції та працевлаштування.

У межах реалізації проекту передбачено проведення чотирьох одноденних тренінгів «Школи тренерського потенціалу» для вихователів гуртожитків та молодіжних активістів. З них два – у м. Запоріжжя, два – в містах районного значення Запорізької області. Програма Школи та методологія визначена з урахуванням специфіки учнів ПТНЗ та основної тематики Школи. Буде навчено 33 пари тренерів (вихователь та учень).

Поділитися:
Posted by on ноя 3 2016. Filed under Анонси, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire