В Запоріжжі відбудеться персональна виставка Олени Стрижак

з 10 листопада по 2 грудня в галереї «ART L» відбудеться персональна виставка художниці Олени Стрижак «Іди до Світла!» м. Київ.

«Про що мої картини? Про те як я відчуваю цей світ, що бачу, про що мовчу. Для мене Світ — це створення фарб і кольору, що переливаються в одному настрої або іншому. І своєю творчістю я хочу направити глядача в його ж глибину. Це може допомогти йому задуматися, розслабитися і творити. Що зображено на моїх картинах? Це вирішує для себе смотрящий. Я лише беру в руки пензель і кольору вже визначаються самі собою. Що буде далі, я не знаю. Роблю перші мазки і дозволяю сюжетом вирости через рух моїх рук. Іноді просто картина виявляється і появляються образи в кольорі і в натяку на форму і лінії. У картинах я висловлюю інтуїтивне — відчуття і віденіе.Пріглашаю всіх на мою виставку «.

Поділитися:

Метки: ,

Posted by on дек 2 2015. Filed under Запоріжжя, Культура. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire