В Запоріжжі створили штаб для боротьби з снігом і ожеледдю

У Запорізькій області оголосили про створення обласного штабу, який займеться запобіганням і ліквідацій ПП, пов’язаних з поганою погодою в регіоні.

Його керівником призначений замглави ОДА Владмир Тоцький. Крім цього, керівникам райадміністрацій вже доручено створити штаби в кожному районі для ліквідацій наслідків негоди зимового періоду. Їм треба буде розробити схеми очищення від снігу, боротьби з ожеледицею, убору бурульок, очищення снігових заметів на вулицях міста і області.

Також в процес боротьби з негодою основні департаменти ОДА: промисловості та інфраструктури, житлово-комунального господарства, а також здоров’я. На останній покладена особлива місія.

«Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації доручено забезпечити безперервну роботу лікувально-профілактичних закладів, а також пунктів обігріву необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення в лікувальних установах області», — повідомляє прес-служба ОДА.

Поділитися:
Posted by on ноя 16 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire