В Запоріжжі презентували унікальну книгу-документ про анексію Криму

В Запоріжжі політологом Тарасом Березовцем була презентована книга «Анексія: острів Крим. Хроніки гібридної війни». В ній надрукована велика кількість унікальних документів, пов’язаних з подіями по анексії півострова. В тому числі на її сторінках можна буде знайти листування кримських чиновників з Адміністрацією президента Росії Путіна. Презентація пройшла в суботу, 17 жовтня, в приміщенні «Інституту ім.Горшеніна».

В книзі описуються події, які відбулись в період з 18 лютого по 18 березня 2014 року. В ній можна ознайомитись з більш ніж 40 унікальними свідченнями міжнародних експертів, військових, активістів та провідних українських політиків. Також є коментарі Іллі Пономарьова — єдиного депутата російської Думи, який проголосував проти анексії півострова Крим.

Тарас Березовець в своїй книзі опублікував велику кількість документів які можна назвати дійсно унікальними, так як раніше вони ніде не друкувались. Зокрема, зафіксоване кремлівське листування, яке зламали російські хакери. Крім цього є листування кримських чиновників з адміністрацією президента Російської Федерації. З даного листування чітко видно, що Кремль давав конкретні інструкції коли та як проводити референдум на півострові.

Політолог Березовець під час пресс-конференції заявив, що його книгу можна розглядати як юридичний доказ під час проведення міжнародного суду в Гаазі з приводу російської агресії.

Книга вже була презентована в трьох містах України, місто Запоріжжя  — четверте. Представлення книги відбулось в рамках проведення «Запорізької книжкової толоки».  Березовець сказав, що на даний час веде перемовини про її видання у Великообританії та Сполучених Штатах Америки. Також політолог повідомив, що в його планах написати ще одну книгу про Крим та видати її в наступному році.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on окт 18 2015. Filed under Запоріжжя, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire