В Україні діти знову будуть вчитися 12 років

# , , , , , , , , , , , , , , ,

у 2016 році діти почнуть вчитися за новою програмою. така навчальна програма відповідає міжнародній та європейській практиці. міністр освіти і науки с. квіт заявив про це на каналі ictv в ефірі.
учні, що підуть до школи в наступному році, будуть навчатися не 11 класів а 12. ми плануємо поступово почати реалізовувати кадровий склад, матеріально-технічне забезпечення і т. д. ми маємо намір підняти наш освітній рівень до такого як у всьому світі. звичайно одна з причин переходу на нову навчальну програму є те, що навчальні програми зараз перевантажені і саме після переходу вони спростяться.
перехід на 12 річну систему освіти та вихід на європейський рівень планувався ще 1999 році, перейшли 4-ри країни — в тому числі й україна. після 2010 року як на посаду міністра освіти в україні прийшов д. табачник, в липні у верховній раді ухвалили новий закон щодо шкільної освіти і тим самим повернули 11 річну систему навчання.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 19 08 2015. Filed under Культура, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".