В 2016 році в Росії планують підняти пенсійний вік

Міністерство фінансів Російської Федерації з метою економії державного бюджету пропонує ряд радикальних заходів. Так Мінфін виступив з ініціативою підвищити в країні пенсійний вік. Як пише видання Вєдомості, підвищення пенсійного віку може відбутись вже в 2016 році.

Зауважується, що дане питання може бути обговорене прем’єр-міністром Дмитром Медведєвим на сьогоднішньому засіданні, яке присвячене бюджету. Перед Мінфіном поставлене важливе та стратегічне завдання — до кінця 2018 року зберегти в резервному фонді не менше двох трильйонів рублів, про це пише видання.

«Пропозиція що поступила від Міністерства фінансів Російської Федерації про підвищення в 2016 році пенсійного віку являється не просто побажанням. Це питання обговорюється останні місяці на дуже високих керівних посадах Росії. Причому велика кількість чиновників державного апарату підтримують такого роду ініціативи», — повідомив високопоставлений федеральний чиновник.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Крім цього обговорюються й інші питання  пов’язані з внесенням змін до пенсійного законодавства. Наприклад, в період з 2016 по 2018 рік індексація пенсій буде проводитись лише на 4%. А для пенсіонерів, які працюють та мають річний дохід від 500 000 рублів не буде виплачуватись пенсія взагалі. Крім цього ведеться обговорення пропозиції по скороченню індексації заробітних плат для військовослужбовців та працівників бюджетної сфери.

Слід зауважити, що в березні цього року Арсеній Яценюк неодноразово виступав з заявами про те, що в Україні не будуть підвищувати пенсійний вік з 60 до 65 років.

Most Viewed Posts

Метки: , ,

Posted by on сен 17 2015. Filed under Cвіт, Економіка. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire