Україна йде по стопах Греції, але ставки ще вище — Times

Україна повторює кроки Греції, але на цей раз ставки набагато вищі. Україна, як і Греція, має значення, яке значно ширше за межі її власних кордонів. Якщо говорити про Афіни, то вони перебувають в центрі зусиль пов’язаних зі збереженням єврозони. А ось Київ являється інструментом з допомогою якого стримуються експансійні амбіції керівництва Російської Федерації, про це пише британське видання Times.

Справа не тільки в тому, що Україна б’ється за схід своєї країни та за Крим, вона намагається вийти від економічної залежності свого найбільшого сусіда. Щоб позбутись цього Київ намагається почати великі економічні реформи, якщо ситуацію порівнювати з Грецією, то у них все виглядає як веселий пікнік на березі Середземного моря.

На жаль Україна роками вела таку політику, яка стала причиною зубожіння країни та великої кількості її мешканців. Рівень заробітної плати, курс гривні цілком влаштовував місцевих політиків, але при цьому економіка не була привабливою для інвесторів та не була конкурентноздатною. Ситуація ставала ще гіршою від енергетичної політики, яку вела держава — тільки 11% ціни на енергоносії оплачували користувачі, решту покривав державний бюджет. При цьому останній був страшно роздутий  та мав великий дефіцит.

Така ситуація стала основною причиною появи та розвитку корупції, вона набрала катастрофічних масштабів. Колишній прем’єр-міністр Павло Лазаренко за викачування з газового сектору країни 200 мільйонів доларів просидів у американській в’язниці шість років.

Низькі ціни, страшна корупція не сприяли залученню в газову галузь інвестицій, тому Україна з кожним роком ставала все більш і більш залежною від газових поставок Росії. Фінал цілком очікувати — за 25 років незалежності країна показала найнижчий економічний ріст серед всіх країн Східної Європи, пише Times.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Posted by on сен 16 2015. Filed under Влада і політика, Економіка, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire