У ЗАПОРІЖЖІ стали роздавати «НАВЧАЛЬНІ» повістки

З початком нового 2016-го року у Запоріжжі почали роздавати повістки. Про це городяни повідомили ЗМІ.

Як пояснив «Часу новин» заступник обласного військового комісара, полковник Михайло Логвинов, це не «бойові», а так звані «навчальні повістки». За ним викликають не для того, що щоб відправити у АТО, а щоб уточнити «військово-облікові дані» — стан здоров’я, освіта.

— Роздача цих повісток планова і повинна проводитися щороку, як це наказано законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», — розповів Михайло Логвинов. — Ні їх одержувачам, ні їх сім’ям не варто турбується.

Відзначимо, що сьома хвиля мобілізації, про можливість якої згадували військові, поки офіційно не оголошена. Її може оголосити тільки Президент України своїм указом, який для набрання законної сили повинен бути опублікований в ЗМІ.

Поділитися:
Posted by on янв 11 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire