У Запоріжжі різко подорожчало дизпаливо і зріджений газ

З початку місяця Російська Федерація різко знизила експорт зрідженого газу на територію України. А припинення постачань дизельного палива з минулого тижня російські експортери пояснюють забороною, накладеним на експорт нафтопродуктів, які можуть бути використані українською армією.

Такі дії росіян вже викликали відчутне зростання цін, зокрема, скраплений газ на запорізьких заправках протягом останніх двох тижнів подорожчав на 25-30% (з 7.90 до 10.35 грн.).

Експерти відзначають необхідність переорієнтації українського ринку на європейських постачальників і констатують, що Україна має в своєму розпорядженні іншими джерелами імпорту скрапленого газу та дизпалива (наприклад, з Польщі або Литви).

Джерело: ЛІГА.net

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on окт 21 2015. Filed under Економіка, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire