У мережі з’явився гід по місцевим виборорам Запоріжжя

Запорожці розробили спеціальний сайт, за допомогою якого можна дізнатися інформацію про майбутні вибори в Запоріжжі. Про це передає 061.

Розробив сайт Юрій Варшавський, а його редактором є Федір Попадюк. «Даний проект створений для жителів міста Запоріжжя і є своєрідним гідом по місцевим виборам, відповідальним на найважливіші питання: хто ті люди, які висунули свої кандидатури на посаду міського голови, які партії йдуть до обласної та місцевої рада і чим вони відомі, як влаштована нова виборча система і які реальні повноваження є в кандидатів «, — повідомляють розробники проекту.

Активісти зазначають, що не агітують голосувати за ту чи іншу політичну силу, а просто хочуть об’єктивно оцінити кожного.

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on окт 19 2015. Filed under Влада і політика, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire