У Києві пройде міжнародна конференція Game ON

У Києві 13-14 жовтня пройде міжнародна конференція Game ON, присвячена легалізації грального бізнесу в Україні, в якій візьмуть участь сам Арсеній Яценюк, Наталія Яресько, Павло Петренко, Наталія Севастьянова.

З недавніх пір в Україні активно обговорюється легалізація грального бізнесу більш детально на сайті UkraineGaming.com. І якщо раніше це питання практично не зрушувалося з мертвої точки, то сьогодні, за словами представників уряду, керівництво країни шукає цивілізовані шляхи для вирішення даного питання.

Цього року британське видавництво Ace Publishing Ltd, яке є видавцем журналів Casino Life і Bingo Life, а також організатором різних B2B-конференцій та заходів по всьому світу, спільно зі столичною PR-компанією Whites Communications, вирішили організувати в Києві міжнародну конференцію Game ON, присвячену гральному бізнесу.

Що примітно, в якості спікерів на заході виступить сам український прем’єр Арсеній Яценюк, а також міністр фінансів України Наталія Яресько, міністр юстиції України Павло Петренко і замміністра юстиції Наталія Севостьянова. Захід відбудеться 13-14 жовтня.

Як розповів співвласник компанії Ace Publishing Ltd Глін Томас, який має досвід роботи в гральній індустрії більше 20 років, уряд України виступає за повернення азартних ігор, але робити це потрібно відкрито і прозоро. За його словами, на сьогоднішній день в країні з’явилася відмінна можливість для введення нового законодавства, виграш від якого отримають, як власники грального бізнесу, так і держава.

Сьогодні гральний бізнес в Україні Ukraine Gambling, живе в тіні і уряд хоче перетворити його в галузь, працює відповідно до міжнародних стандартів, і сприяє розвитку туризму та створенню робочих місць для населення.

Як відомо, до введення заборони на гральний бізнес в Україні у даній сфері було задіяно близько 200 000 чоловік. На думку організаторів, якщо уряд України легалізує гральний бізнес, викоренивши кумівство і корупцію, країна процвітатиме: + 300 000 робочих місць і + $ 100 млн доходу від податкових зборів протягом року.

Очікується, що конференцію відвідають понад сто делегатів, в основному, це представники з Європи, а також кілька представників з Америки. Цільова аудиторія Game On: керівники вищої ланки, оператори грального бізнесу, виробники та постачальники обладнання, юристи і т.д.

Що ж, будемо сподіватися, що на цей раз до питання легалізації грального бізнесу в Україні підійдуть більш відповідально, ніж у попередні рази, і дана галузь дійсно зможе законно розвиватися і приносити державі реальні доходи.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Posted by on сен 4 2015. Filed under Анонси, Афіша, Події, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire