Товарообіг України з ЄС  з початку року склав $9 мільярдів   

# ,

за перші три квартали 2015 року, спираючись на статистику, можна говорити, що частка європейського союзу в торгових відносинах з іноземними державами україни склала 33%. якщо цифру відсотків перевести в грошовий еквівалент, то ця сума становить 9,2 мільярдів доларів сша. такі цифри були озвучені наталією нікольською, яка займає пост першого замміністра економічного розвитку. статистичні данні замміністра оприлюднила під час проведення засідання робочої групи з питань можливості експорту українських товарів до країн єс. також читайте новини харькова на segodnya.ua/regions/kharkov.html .

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

«на сьогоднішній день європейський союз серед числа наших торгових партнерів займає ключове місце. це підтверджує статистика та конкретні цифри — 9,2 мільярди доларів доля грошового обігу з країнами єс, а це не мало і не багато — 33%», — повідомила заступник міністра.

крім цього в мінекономрозвитку також звернули увагу й на деякі позиції, по яким спостерігається падіння об’ємів торгівлі. так експорт до країн євросоюзу кукурудзи знизився, хоча зерно цієї культури почали більше експортувати в північну африку, країни близького сходу та китай. тобто в торгівлі кукурудзою зберігається баланс.

крім цього чиновник заявила, що найбільший товарообіг україни в 2015 році був з країною-сусідом — польщею.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 27 11 2015. Filed under Економіка, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".