Суддю Чернушенко об’явила в розшук генеральна прокуратура України

Тиждень назад голову апеляційного суду Києва Антона Чернушенка оголосили у всі можливі розшуки. Цим займається служба безпеки України, яка отримала це завдання від генпрокуратури.
Верховна Рада зняла недоторканність з скандального судді і він перестав з’являтися на роботі, але його місцезнаходження є відомим – запевняла прокуратура. Його звинувачують у хабарництві та в автоматизованій системі документообігу.
Коли в його домі провели обшук – то знайшли немалу суму грошей, документи та перепуски з сином, де йшлося про рішення які потрібно ухвалити у судових справах.
Дмитра Чернушенка (сина Антона) затримала через смс повідомлення, але зараз його відпустили під заставу в 6 мільйонів гривень.

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on июл 9 2015. Filed under Влада і політика, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire