Сьогодні в Запоріжжі проведуть еко-мітинг

Сьогодні, 20 жовтня, в обласному центрі в черговий раз буде проведено екологічний мітинг проти забруднення повітря в регіоні заводськими викидами.

Назва мітингу «Ні викидам», його проведуть в районі бульвару Шевченко. Для координації проведення акції, а також консолідації навколо неї небайдужих, в соціальних мережах створенні відповідні групи. Там же будуть опубліковані підсумки проведення еко-мітингу та звернення їх учасників до влади, керівництва та власників підприємств-забрудників.

Варто зауважити, що спочатку акція була заявлена як повністю аполітична, однак на ній вже почали піаритись декілька кандидатів в депутати та мери. Так Олександр Сін закликав приєднатись чиновників до мітингу, а також запросив взяти участь керівників заводів. Микола Фролов про мітинг написав пост на Фейсбуку, а представник запорізької «Самопомічі» Владислав Марченко заявив на днях, що він є одним з співорганізаторів даної екологічної акції.

Не дивлячись на таку увагу зі сторони різного роду політичних сил, організатори еко-мітингу «Ні викидам» просять учасників не брати з собою жодної політичної символіки. Наголошуючи в черговий раз що це виключно соціальна акція.

Основною причиною проведення такого роду міроприємтв в Запоріжжі являється складна ситуація з екологією в регіоні. Так в жовтні місяці в області Державна санітарно-епідеміологічна служба виявила відхилення від норми концентрації в повітрі шкідливих речовин. Відхилення перевищує на 20% державні стандарти. Зокрема максимальне перевищення встановлених норм мають три інгредієнти: сірководень, фенол та пилюка.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on окт 20 2015. Filed under Запоріжжя, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire