Сьогодні в Україні можна буде побачити найяскравіший зорепад Персеїди

Сьогодні вночі (з 12 на 13 серпня) планету Земля відвідає метеорний потік Персеїди, під час піку якого нічне небо буде мерехтіти сотнями падаючих космічних мікрочастинок. Максимуму активності зорепад має досягти в останні години перед світанком, приблизно о 4 годині за місцевим часом.

Персеїди — мабуть, найпопулярніший метеорний дощ для спостереження. Його пік припадає на ще теплі серпневі ночі, причому сам зорепад є одним із найбільш яскравих. Інтенсивність на піку становить 50-75 метеорів на годину. Високою може бути інтенсивність і в інші ночі, а спостерігати зорепад можна майже по всьому небу. Чудово, що в цьому році спостереженню не завадить світло Місяця. Радіантом, як видно з назви, є зона в районі сузір’я Персея.

Поділитися:

Метки: , , , , , , ,

Posted by on авг 12 2015. Filed under Cвіт, Події, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire