Сьогодні почалась обрізка дерев в Запоріжжі

Сьогодні, 3 листопада, почався перший етап по обрізці гілок і кронування частини дерев в Запоріжжі. У планах — облаштування 34 вулиць міста.

Роботи почалися з прибудинкової території на вулиці Посадкова 18 і 27 Заводського району, де вже було знесено 200 небезпечних дерев, також зараз обрізка проводиться в Дніпровському і Хортицькому районах міста.

Як повідомляє голова районної адміністрації Запорізької міськради по Заводському району, в наступному році відповідні роботи продовжаться, а до кінця року саме на Кічкасі приберуть ще 130 дерев.

Співробітники комунальних підприємств в першу чергу звертають увагу на насадження і гілки, які знаходяться близько до електричних мереж, балконах і покрівель. Як запевняє прес-служба Запорізької міськради, роботи проводяться для запобігання падінню дерев під час поганої погоди

«Це може створити загрозу життю та здоров’ю городян, завдати шкоди електромереж, хто стоїть у дворах автомобілів», — йдеться на сайті мерії.

Поділитися:
Posted by on ноя 3 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire