Складання шлюбного контракту: підводні камені і особливості

Багато хто дотримується думки, що складання шлюбного контракту може свідчити про несерйозність ставлення до шлюбу як мінімум одного з подружжя. Тобто, шлюбний контракт в Україні, на їхню думку, становлять тільки ті, хто одружуються або виходять заміж за розрахунком. Так думати — порочна практика, тому як на сьогоднішній день шлюбний договір є важливим і невід’ємним елементом одруження, приблизно таким же, як страховка для автомобіля. Чому ж багато людей вважають, що составление брачного контракта – э то щось хибне і що шлюбний контракт в Україні складати при одруженні не слід?

Насамперед, розберемося з логікою таких людей. Вони вважають будь-який контракт, тобто договір, обов’язковим до виконання. Тобто — якщо написано, що при розлученні дружина отримує машину чоловіка, то вони будуть стверджувати, що вона і одружитися хоче тільки для того, щоб цей самий автомобіль роздобути. При цьому, вони не розглядають ряд ситуацію, які є повністю непередбаченими і при яких шлюбний договір теж спрацьовує. Наприклад, каліцтва, втрата працездатності або смерть одного з подружжя. Звичайно, це дуже сумні і неприємні ситуації, в які краще нікому ніколи не потрапляти, але ж ніхто не застрахований від нещасних випадків — в даному випадку шлюбний контракт і регламентує, як буде ділитися майно в тому чи іншому випадку. Особливо це актуально для тих людей, які одружуються вже не в перший раз і у яких вже є, або точніше буде сказати, була сім’я, при цьому матеріальні цінності повинні ділитися в разі чого поравну.

Але, звичайно, складання шлюбного контракту — це не тільки ці моменти. Сьогодні брачный контракт в Украине містить набагато більш широке кількість пунктів, чим можна оперативно розглянути в рамках однієї статті. Поза всяким сумнівом, його варто укладати під наглядом досвідченого юриста, а також ретельно узгоджувати всі пункти з обома сторонами, щоб не було несподіванок. Саме тоді можна бути впевненим, що складання шлюбного контракту пройшло вірно і що шлюбний контракт в Україні укладений дійсно для того, щоб убезпечити подружжя і гарантувати їм довге і щасливе спільне життя, а аж ніяк не для того, щоб один одного обдурити. В цілому, не слід нехтувати підписанням цього документа, оскільки вона дійсно відіграє досить важливу роль у подружньому союзі молодих.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on дек 12 2015. Filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire