В скандальній запорізькій школі звільнилася директриса

Минулого тижня в одній із запорізьких шкіл розгорівся скандал: учениці закладу звинуватили свого вчителя старших класів в сексуальних домаганнях.

Але це була не єдина проблема в школі, передає Алекс.

Так, за словами батьків учнів, в школі почали звільнятися компетентні вчителі. За минулий рік пішли дев’ять педагогів. Крім того, директор дозволяла собі ображати їх, в тому числі і в присутності дітей. За словами колишньої вчительки, директриса вела політику цілеспрямованої цькування їй неугодних.

Також за словами батьків, вони неодноразово помічали махінації з бюджетом благодійного фонду, який був створений при школі і в який вони вносили гроші.

Всі свої претензії батьки пред’явили депутатської комісії з питань освіти і науки, а також начальнику департаменту освіти міськради. Директор школи, дізнавшись про перевірки, написала заяву на звільнення до того, як спеціальна комісія почала вести в школі свою роботу.

Але одного звільнення директора батькам школярів недостатньо. Вони не хочуть, щоб цей педагог далі працював в освітній сфері, тому вимагають, щоб вона понесла покарання за всі свої провини.

Поділитися:
Posted by on ноя 14 2016. Filed under Запоріжжя, Наука. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire