Що вияснилося? » З коштами які були зплачені запорожцями за обслуговування будинків»

Багато запорожців отримали в жовтні дві платіжки про сплату послуг з обслуговування будинку та прибудинкової території: одну від Підстави, другу від Нашого міста.

Городяни виявилися в подиві, адже з 1 вересня послуги з обслуговування житлового фонду надає Наше місто.

За словами Сергія Ращепкіна, тимчасово виконуючого обов’язки директора Підстави, в платіжці за жовтень міститься перерахунок за виконаними роботами до 1 вересня.

У вересні ми виставили рахунки за нормативним тарифом за послуги, надані в серпні. Через місяць у нас традиційно проводиться перерахунок виконаних послуг. У частині будинків ми виконали більше робіт, ніж передбачено тарифом, в іншихменше. У платіжках, розісланих в жовтні, міститься інформація про зроблене перерахунку послуг за роботи, виконані до 1 вересня, — зазначив Сергій Ращепкін.

Таким чином, в будинках, де був виконаний більший обсяг робіт, ніж пред’явлено до оплати, запорожці повинні їх оплатити. У будинках, де проведено меншийв платіжках повідомляється про повернення переплачених грошей.

Підстава поверне запорожцям близько 6,5 мільйонів гривень як переплату за невиконані роботи. Ці гроші городяни зможуть отримати в касі установи.

Починаючи з листопада платіжки від нашого підприємства будуть отримувати тільки ті запорожці, які мають борги за минулі місяці, — каже Сергій Ращепкін.

Поділитися:
Posted by on окт 28 2016. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire