Що вияснилося? » З коштами які були зплачені запорожцями за обслуговування будинків»

багато запорожців отримали в жовтні дві платіжки про сплату послуг з обслуговування будинку та прибудинкової території: одну від підстави, другу від нашого міста.

городяни виявилися в подиві, адже з 1 вересня послуги з обслуговування житлового фонду надає наше місто.

за словами сергія ращепкіна, тимчасово виконуючого обов’язки директора підстави, в платіжці за жовтень міститься перерахунок за виконаними роботами до 1 вересня.

у вересні ми виставили рахунки за нормативним тарифом за послуги, надані в серпні. через місяць у нас традиційно проводиться перерахунок виконаних послуг. у частині будинків ми виконали більше робіт, ніж передбачено тарифом, в іншихменше. у платіжках, розісланих в жовтні, міститься інформація про зроблене перерахунку послуг за роботи, виконані до 1 вересня, — зазначив сергій ращепкін.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

таким чином, в будинках, де був виконаний більший обсяг робіт, ніж пред’явлено до оплати, запорожці повинні їх оплатити. у будинках, де проведено меншийв платіжках повідомляється про повернення переплачених грошей.

підстава поверне запорожцям близько 6,5 мільйонів гривень як переплату за невиконані роботи. ці гроші городяни зможуть отримати в касі установи.

починаючи з листопада платіжки від нашого підприємства будуть отримувати тільки ті запорожці, які мають борги за минулі місяці, — каже сергій ращепкін.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 28 10 2016. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Свежие комментарии


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".