Робота в Томську

Зареєстрований в Томську на початок січня рівень безробіття-0,6%, повідомлять прес-служба міськоїадміністрації з посиланням на директора «Центру зайнятості» Наталію Шилову

Питання зайнятості та стан на ринку праці Томська обговорювалися на тристоронній комісії з регулювання соціально-трудових відносин.

Показник безробіття в місті на початку року був нижче обласного на 1,1%. За словами Наталії Шилової, ситуація на ринку праці відносно благополучна. За минулий рік 223 організації заявили про майбутні звільнення, найбільш масові з яких були відзначені на «СУ-13», шпалопросочувальний завод, в Ростелекомі і ряді інших. 41% з цих звільнених знайшли роботу через службу зайнятості, за допомогою якої за рік працевлаштувалися близько 7 тисяч безробітних. З січня по грудень 2015- року через базу центру пройшло більше 27 тисяч заявок від роботодавців, понад 10 тисяч осіб відвідали різні ярмарки вакансій.

На ярмарку вакансій, що пройшла в Томську в рамках Дня кар’єри 31 січня 964 людини підібрали собі вакансію для працевлаштування. Понад 1600 учасників ярмарку отримали консультації фахівців, повідомляє прес-служба обласної адміністрації.

Всього в ярмарку взяли участь понад 3 300 осіб. Роботодавці — 73 організації — представили понад 1600 вакансій, Центр зайнятості населення заявив більше 10 200 робочих місць. Крім того, в роботі ярмарку взяли участь 13 навчальних закладів, що здійснюють курсову підготовку, а також центри сприяння зайнятості випускників вузів.

В рамках проведених міською адміністрацією заходів щодо сприяння самозайнятості та підприємницької ініціативи городян реалізуються програми «Підтримка та розвиток малого і середнього підприємництва» та «Цільова інноваційна програма міста Томська». За словами Григорія Казьміна, голови комітету з розвитку інновацій та підприємництва, ефективність цільових програм демонструє обсяг залучених коштів на підтримку нових проектів — 33,7 млн. Рублів на 4 млн. Виділених з міського бюджету. Крім того, завдяки міському конкурсу «Томськ. Перший крок »у 2016 році свою справу почали 74 учасники, що дозволило працевлаштувати 122 особи.

Також для залучення активної молоді в місті створена мережа центрів молодіжного інноваційного творчості, такі як наприкладі работа в Томске — сайт Ru.jooble.org , а також працює центр підтримки малого та середнього бізнесу, діють програми Фонду сприяння розвитку малих форм підприємств у науково-технічній сфері, а також здійснюється інформаційна та освітня підтримка.

 

Поділитися:
Posted by on мар 5 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire