Провести референдум відносно угоди про асоціацію Україна-ЄС закликають у Нідерландах

Активісти пояснили, що вони не згідні з тим як ЄС реагує на ситуацію, яка відбувається на Сході України з участю Росії, тому вони вирішили проявити ініціативу.
Група нідерландських активістів «Комітет громадян Євросоюзу» хоче підняти питання, про референдум про ратифікацію Угоди асоціації України з ЄС і закликають до цього жителів. У Нідерландах люди мають право вимагати організації консультативного референдуму, відносно угод або законів, що були прийняті нещодавно, як написала російська служба ВВС.
Вони називають цю Угоду про асоціацію «провокацією і загрозою для добробуту нас і українців».
До 6 серпня активістам потрібно зібрати 10 тисяч підписів. Після того, вони зможуть подати попередню заявку, відносно проведення референдуму.
300 тисяч підпісів активістам буде потрібно зібрати за шістьтижнів, але після того як голландський виборчком прийме цю заяву, щодо референдуму.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , ,

Posted by on июл 30 2015. Filed under Cвіт, Влада і політика. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire