Продані Запорізькі кургани знову повернули державі

Кургани сільрада була віддала була в приватну власність.
Запорізький суд ухвалив позов Куйбишевської міжрайонної прокуратури і повернув у державну власність 2 земельні ділянки, на яких розташовані кургани, які стоять більше три млн. грн..
Як повідомили в прес-службі прокуратури Запоріжжя. Мар’янівська сільрада ще в 2000 р. коли було розпаювання землі тутешнього сільгосппідприємства передала в приватну власність дані землі. Археологічні пам’ятки не були виділеними. Пізніше землі були переданими у спадок другій особі. Прокуратура з позовом звернулася до суду, в якому йдеться про визнання недійсності держ. акту відносно права власності на землю, та свідоцтва на право спадщини за законом. Суд задовольнив дані вимоги та потребував землі курганів з володіння, яких було незаконним, для користі держави. Тепер пам’ятка повернута у державну власність.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Posted by on авг 19 2015. Filed under Влада і політика, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire