Орендар частини площі вокзалу «Запоріжжя-1» продовжує порушення кількох пунктів договору оренди

У Запоріжжі орендар частини площі біля головного залізничного вокзалу «Запоріжжя-1» розрив землю, залишивши ділянку в украй плачевному стані, — пише Вільно-NEWS.

Боротьба із забудовником на рівні громадськості триває вже більше року. Крім того, нещодавно було проведено рейд на вокзальній площі, і виявлено, що орендар будує капітальний фундамент — в порушенні договору, в якому йде мова про тимчасові споруди. А вже сьогодні на місці фундаменту просто розриті ями і купи землі.

— Після того як два місяці тому ми змусили забудовника вивезти цеглу і розібрати два капітальних фундаменти на ділянці, будівництво затихла. Але, тим не менше, орендар продовжує  порушення кількох пунктів договору оренди, вести господарську діяльність перед вокзалом. Чому міська рада не розриває договір оренди, незважаючи на купу порушень, невідомо, — розповідає Сергій Лукін.

Поділитися:
Posted by on апр 15 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire