Новий голова Заводської райдержадміністрації

Сьогодні, 16 лютого, мер Запоріжжя Володимир Буряк представив колективу Заводської райдержадміністрації нового голову — Андрія Баєва.

Представляючи Андрія Баєва, Володимир Буряк зазначив, що знає його як людину системну і працьовиту і особисто знайомий з ним не один десяток років .

— У Заводському районі працюють багато підприємств, тому впевнений, що у співпраці міської та районної влади з керівниками промислових підприємств ми зможемо зробити Заводський район одним з кращих в Запоріжжі. Мої двері завжди відкриті для обговорення і вирішення поточних питань. Але в свою чергу чекаю від голови району ефективних результатів, тому відразу прошу націлитися на непросту роботу, — підкреслив міський голова.

Поділитися:
Posted by on фев 16 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire