Нове дорожнє покриття прослужило кілька тижнів  

Дорога, ремонт якої проводився експериментальним способом, вже через три тижні перетворилась на аварійну.

Досить широко розрекламоване в деяких засобах масової інформації відновлення асфальтованого покриття в Константинівці, яке проводилось однією з політичних сил, перетворилось для місцевих жителів великою проблемою. Задовго до настання дощів та морозів, тільки що відремонтована ділянка дороги зараз почала виглядати ще гірше ніж це було до початку проведення ремонтних робіт.

Нагадаємо, в якості експерименту в Мелітопольському районі в селі Константинівка автомобільну дорогу місцевого значення Арабіка — Степанівка Перша відремонтували методом «холодного ресайклінгу».

Працівники дорожніх служб а також представники політсили, які активно рекламували нову технологію ремонту, запевняли, що після застосування методики ресайклінгу дорожнє покриття буде вірою та правдою служити як мінімум три роки.

При застосуванні ресайклінгу старе асфальтне покриття зрізується, після чого його подрібнюють, додають цемент та розмішують. Отриману суміш зволожують, рівномірним шаром кладуть на дорогу та ущільнюють.

З моменту проведення ремонтних робіт пройшло не три роки, а три тижні! За цей короткий відрізок часу дорога почала в буквальному значенні слова розвалюватись. На ній утворились ями, покриття починає руйнуватись. І це дорога ще не піддавалась впливу дощу та морозів.

Якщо тенденція погіршення якості дорожнього полотна зберігатиме темпи й надалі, то вже через тиждень-два дорога прийде у той стан, в якому її почали ремонтувати. В мережі Інтернет почали з’являтися відео з місця події в яких місцеві жителі дають негативні коментарі відносно якості дороги.

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on окт 19 2015. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire