На Волині з пострілами міліція затримала близько 200 копачів бурштину

# , , , , , ,

в понеділок, 28 вересня, правоохоронці волинської області в лісовому масиві маневицького району оточили біля 2000 людей, які на цій території займались незаконним видобутком бурштину. про це у вівторок повідомила пресс-служба міністерства внутрішніх справ україни.

правоохоронці повідомляють, що копачі почали чинити спротив, тому силовики були вимушені застосувати зброю та зробити попереджувальні постріли в гору. на щастя обійшлось без постраждалих з однієї і з іншої сторони.

на сьогоднішній день триває операція, станом на вівторок правоохоронці затримали 193 особи в рамках кримінального провадження, яке було відкрито по статті 240, частина 2 кримінального кодексу україни (порушення правил охорони та використання надр). з числа затриманих 113 були опитані в якості свідків.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

як повідомляють в органах мвс, серед двох тисяч осіб, які прибули на місце незаконного видобутку бурштину в лісах волині, практично всі являються мешканцями рівненської області.

під час перевірок машин по місцю проведення операції правоохоронці вилучили 0,2 г амфетамінів та 0,5 г коноплі. крім цього в одній із машин було вилучено 500 лопат, безпосередньо у осіб, які вели незаконний видобуток бурштину, вилучили 4 кілограми сонячного каменю. на сьогоднішній день на чорному ринку така кількість бурштину може коштувати 250 тисяч гривень.

в мвс повідомляють, що на разі тривають заходи, які направлені на припинення фактів незаконного видобутку бурштину. з цією метою додатково обладнано три блокпости, на яких встановлено подвійну лінію захисту.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 30 09 2015. Filed under Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".