На острові Хортиця відбудеться акція з прибирання території

У неділю, 6 грудня, на острові Хортиця відбудеться акція з прибирання території в районі пам’ятника писанці, дендропарки та сходи біля будівлі колишнього інституту ЦІМЕЖ, повідомляє сайт Національного заповідника.

За словами організатора, ці місця досить популярні серед відвідувачів заповідника, через що до закінчення туристичного сезону тут зібралося досить велика кількість сміття. Мета акції — привести в порядок цю красиву місцевість, а заодно і помилуватися навколишніми пейзажами в приємній компанії.

До участі в акції запрошуються всі бажаючі, збір відбудеться в неділю о 09:30 ранку на зупинці «ЦІМЕЖ». З собою бажано мати рукавички (будівельні, гумові), міцні сміттєві пакети (рекомендований об’єм — від 80 до 160 літрів), будівельні або цукрові мішки (для збору скла), невеликий перекус, теплий чай, і найголовніше — гарний настрій! Разом ми зможемо допомогти Хортиці стати ще краще!

Організатор: Олеся Кулик, (063) 79 33 855

Поділитися:

Метки: ,

Posted by on дек 2 2015. Filed under Анонси, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire