На окупованому Донбасі ГПУ бажає відкрити військову прокуратуру

Про те, що ГПУ хоче створити на Донбасі в зоні антитерористичної операції військову прокуратуру заявив А. Матіос, що займає посаду головного військового прокурора України.

Він запевняє, якщо створити регіональну військову прокуратуру, то він матиме змогу планово і наступально проводити слідчі дії на територіях, що є тимчасово окупованими.

Наразі у ГПУ генпрокурор має прийняти рішення про створення цієї військової прокуратури в зоні АТО, туди входитимуть Луганська та Донецька області, та такий же підрозділ сформований та формується у СБУ.

Процесуальні дії проводитимуться швидше, що стане основою для того, щоб передавати справи до міжнародних судів – в цьому допоможе робота структур СБУ та ГПУ в окупованих регіонах Донбасу, за словами головного військового прокурора.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , ,

Posted by on авг 12 2015. Filed under АТО, Влада і політика, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire