Музична соціальна мережа «Tidido»

Отримати доступ до різноманітної музики сучасній людині досить легко, що може бути простіше — вбиваєте пошуковий запит наприклад «песни Lady Gaga слушать» і вам ресурс видає різноманітну кількість варіантів. Але не дивлячись на таку на перший погляд доступність музичного контенту, прийдеться потратити чимало часу на пошук хорошого сайту з якісним звучанням пісень, великим асортиментом виконавців і т.д. А так хочеться щоб вся музика була на одному ресурсі, щоб не потрібно було переходити з сайту на сайт.

Саме з метою дати доступ до музики в одному місці було створено та запущено нову музичну соціальну мережу Tidido. Це єдина, в тому числі україномовна соціальна мережа, яка об’єднує любителів музики з усього світу. Тут можна не тільки послухати якісну музику, а й поспілкуватися з друзями.

Неможливо уявити сучасне життя без музики. Вона всюди: на радіо і телебаченні, в ресторанах і кафе, концертних залах і танцювальних майданчиках.

Глобальна мережа зробила музику доступною для всіх верств населення, об’єднуючи і згуртовуючи людей самих різних професій і соціального статусу. Але, нова музична соціальна мережа Tidido.com Зробити спілкування між любителями самих різних музичних напрямків простіше і зручніше. Тут можна знайти і любителів дискотека 80-х слухати онлайн, і прихильників важкого року, а також класичної, інструментальної та народної музики.

Які ж основні особливості Tidido.com? Їх багато:

— це повноцінний, робочий на 100% сайт з доступною мобільною версією;
— це одне з найбільш повних зібрань музики в Інтернеті: більше 30 мільйонів треків різних музичних виконавців і груп;
— це абсолютно безкоштовна інтернаціональна музична соціальна мережа, доступна кожному без обмежень;
— тут можна не тільки послухати музику до вподоби, а й поспілкуватися з іншими користувачами мережі за допомогою повідомлень;
— тут можна складати власні плейлисти з улюблених треків, а також прослухати добірки інших користувачів і лайкнути ті що сподобалися, підтримавши тим самим не тільки улюбленого виконавця, а й друга, який розмістив трек або плейлист.

Особливо варто відмітити те, що на сайті є готові музичні добірки «позитив», «спорт», «релакс», «в дорогу», для занять спортом, на свята і вечірки і багато інших.

Унікальна система рекомендацій пісень виконавців, заснована на прослуховуванні іншими користувачами, допоможе вибрати найкраще. А також доступні поширені можливості всіх соціальних мереж: додавання друзів, особисті повідомлення, додавання своїх фотографій і т.п.

Тут все присвячене музиці, а інтерфейс сайту простий і зручний — нічого зайвого!

Багатьом буде до вподоби той факт, що на ресурсі існує радіо в режимі онлайн, причому з різноманітними напрямками музики: позитив, рок, реп, чілаут і т.д. Кожен користувач може обрати для себе те що йому до вподоби, для цього необхідно лише натиснути клавішу з назвою «Грати». Відразу він отримає різноманітні варіанти кращих пісень для прослуховування.

Соціальна мережа абсолютно безкоштовна, немає жодного платного сервісу. Можна вільно завантажувати на свій диск вподобані композиції, наприклад — пісні Майкла Джексона, і слухати у зручний час.

Музична соціальна мережа містить мільйони композицій будь-якого стилю і напряму, а також музичні добірки, які підходять до певного випадку і настрою. Можна вільно завантажувати на свій диск вподобані композиції, наприклад – пісні Taylor Swift http://tidido.com/ru/a35184372115311, і слухати у зручний час.

Зареєструватися в музичній соціальної мережі дуже просто. Це можна зробити двома способами: або через свій email, або пройти авторизацію за допомогою облікового запису однієї з поширених соціальних мереж — Фейсбук, Вконтакте і т.п.

Мережа з кожним днем набуває популярності, кожен день кількість її учасників збільшується на тисячі людей.

Поділитися:
Posted by on фев 28 2016. Filed under Анонси, Блог, Події, Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire