Міськрада Запоріжжя обіцяє віддати будівлю під дитячий садок

Департамент комунальної власності та приватизації спільно з департаментом освіти і науки міської ради мають намір звернутися в Запорізьку обласну раду з проханням передати їм два приміщення на баланс міста для потреб департаменту освіти. Про це йдеться в проекті рішення міської ради, повідомляє прес-служба міськради Запоріжжя.

У обласної ради є два приміщення по вулиці Олександрівська, 28 і Тургенєва, 29, які не використовуються в повній мірі. У міськвиконкомі пропонують передати частину будівлі по вулиці Тургенєва для розміщення департаменту освіти. А приміщення по вулиці Олександрівська під розміщення дитячого садка з чотирьох груп на 80 дітей.

Як стверджують в департаменті освіти, в Олександрівському районі гостро не вистачає місць в ясельних групах і перевантаження становить близько 40%.

Поділитися:
Posted by on ноя 27 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire