Куди відправляють відпочивати запорізьких дітей?

Запорожанка Ольга Щепілова виклала у себе в соцмережі фото умов проживання в оздоровчому дитячому таборі, куди відправили відпочивати запорізьких дітей.

«В кінці червня СДЮШОР з вільної боротьби і дзюдо облетіла чудова новина, про те, що влада області виділила кілька безкоштовних путівок на оздоровлення наших спортсменів, а це діти у віці від 10 до 14 років, які професійно займаються дзюдо, неодноразові чемпіони всеукраїнських і міжнародних змагань.

Діти повинні були відпочити і оздоровитися в дитячому таборі «Факел» м.Бердянськ.

Батькам в кінці липня повідомили, про те, що діти їдуть не в «Факел», а в табір «Морський», що в смт Кирилівка.

По приїзду діти, так само як і тренера були неприємно здивовані. Мені відразу ж подзвонив моя дитина і повідомив, що їх поселили в якомусь бараку, зі старими меблями і штукатуркою яка сиплеться їм на голови.

Дочекавшись вихідних і приїхавши в табір, щоб переглянути в яких умовах «відпочиває» і «оздоровлюється» моя дитина, я прийшла в жах.

Територія табору, закинута і недоглянута, випалена сонцем трава. Поруч з футбольним полем «спортивна» майданчик, яка представляє собою три турніка часів СРСР іржаві і з облізлою фарбою. По дорозі до пляжу розташовані душові кабіни, в яких страшно стояти, ні те, що душ дитині приймати. І сторожка, яка носить горду назву «рятувальний пункт». Поруч з одним з корпусів уважний директор вирішив зробити прибудову, і «шматок» недобудови до якого діти мають прямий доступ (не обгороджений і т.д.) є однією з визначних пам’яток даного «табору». Корпуси табору є двоповерхові бараки, та саме бараки, подивившись на фото, ви в цьому легко можете переконатися. Біля одного з них каналізаційний люк, який просто прикритий дерев’яним піддоном. Але саме «цікаве» це умови, в яких довелося проживати нашим дітям. Кімнатка розміром 3х6, в яку впихнули ШІСТЬ дитячих ліжок, з іржавою сіткою, матрацами з розлученнями від дитячих випорожнень, раритетними поламаними тумбочками «, — пише запоріжанка.

1 2 3
Поділитися:
Posted by on авг 17 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire