Кращі авто на ринку від «Віннер Автомотів»

Ще якихось 100 років тому признаком достатку чоловіка були його коні, зовнішній вигляд та убранство карети чи брички, в яку ці коні запрягались. На сьогоднішній день людина теж повинна переміщатись з точки «А» в точку «Б», але для цього існує вже інший транспортний засіб — автомобіль.

Не дивлячись на те, що пройшло багато часу, машина зараз відіграє не тільки роль засобу для переїзду, також це є показник статусу людини. Не може успішний бізнесмен їздити на старій «копійці», або купувати якийсь вживаний, 10-літній Ford економ класу. Такі люди їздять на дорогих, нових автомобілях.

Хоча варто зауважити, що за останні 20 років в Україні нові автомобілі іноземних марок стали більш доступними. Цьому сприяє також можливість купити їх у кредит. Але де придбати нову машину? Перед вами стоїть питання де купити солідне авто в місті київ ? Відповідь цілком очевидна на ці запитання — необхідно скористатись послугами автомобільного салону або дилерів.

Наприклад, компанія «Віннер Автомотів» являється офіційним дилером таких відомих брендів у автомобільному світі як  Land Rover, Jaguar, Volvo та Ford. Чого тільки вартує їх офіс, який за красою може посперечатись з провідними автосалонами Європи.

Звісно, щоб подивитись модельний ряд автомобілів не обов’язково їхати на Московський проспект, достатньо завітати на офіційний сайт компанії. Варто зауважити, що інтернет-сторінка у них теж дуже хороша, з першого погляду видно, що він зроблений як і їх автомобілі — для людей. Всі хто працював над його створенням відпрацювали кожну гривню на всі 100%.

Подобається легкий, буквально невагомий дизайн, в якому лаконічно поєдналась візуальна картинка та інформаційне наповнення. Ці дві складові сайту перебувають в гармонії між собою, кожна фотографія, кнопка, банер, перебувають на своєму місці.

Завдяки хорошому дизайну сайтом легко користуватись, всі необхідні кнопки знаходяться поряд, саме там де й вони повинні бути. Особливо зручно те, що перебуваючи тільки на одній головній сторінці можна отримати максимум інформації. І все завдяки вдалому дизайнерському та програмному рішенню. Тільки завдяки наявності калькулятора підбору автомобіля за типом кузова чи за ціною дилема вибору автомобіля вирішується на 80%. А тим хто хоче ознайомитись зі всім асортиментом нових автомобілів можуть це зробити швидко, в декілька кліків. При цьому їм відкривається повна інформація про характеристики авто.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on фев 4 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire