Конференція Digital Monkey

Український світ діджитал-маркетингу вже давно має власних зірок серед рекламних агентств, креативників, дизайнерів і всіх тих, хто має відношення до цього бізнесіу.

11 грудня відомий креативний простір міста Києва Fedoriv Hub проведе у себе профільний захід під назвою Digital Monkey. На ньому зберуться гуру digital, які поділяться своїм баченням розвитку даної сфери маркетингу і розкажуть, як їм вдалося в ній реалізуватися.

Творчий майданчик Fedoriv Hub був обраний організаторами не випадково. Цю зону вже охрестили офісом майбутнього, в якому творчість перетинається з бізнесом. Завдяки креативному формату заходу гості зможуть зав’язати нові ділові знайомства, послухати експертів галузі та поділитися думками з колегами в абсолютно неформальній атмосфері.

Fedoriv Hub не вперше об’єднує в своїх стінах однодумців, які прагнуть розвитку інноваційних бізнес-рішень. Популярний в широких колах мультимедійний майданчик уособлює новий підхід до сфери digital. Гості Digital Monkey будуть приємно здивовані легкістю заходу. Це можливість налагодити контакти з діловими партнерами в абсолютно новій, невимушеній обстановці.

Програма вечора складатиметься з виступу спікерів, Хакатона і невеликої коктейль-вечірки. Хакатон в першу чергу дозволить відкрити широкі можливості для молодих експертів. Перемога в ньому надасть можливість заявити про себе серед лідерів digital-ринку і стане поштовхом для розвитку кар’єри в цій області. Закрита вечірка бізнес-формату дозволить поділитися з колегами своїми враженнями від заходу. Келих улюбленого коктейлю доречно налаштує на ділове партнерство і нові корисні знайомства.

Влаштуйте собі професійне свято Digital Monkey. Приходьте і обговоріть з колегами digital-рік, що минає, в комфортній невимушеній атмосфері.

Ми будемо чекати на Вас 11 грудня в Fedoriv Hub. Більше інформації шукайте на сайті івенту http://digitalmonkey.com.ua.

DMonkey_400x400_stat

Поділитися:
Posted by on ноя 11 2015. Filed under Анонси, Події, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire