Кондиціонер або вентилятор — що краще?

Звичайно ж, важко уявити собі життя без вентиляторів. Цей домашній помічник став незамінною річчю в будь-якому будинку і зараз важко собі уявити, як можна було раніше без нього обходитися. Однак дуже швидко на зміну зручним і компактним вентиляторів прийшли громіздкі кондиционеры. Однак дуже даремно ми забули про вентилятори.

Це раніше вони були гучними і гуділи, а тепер вони зручні і практично непомітні. Вони можуть бути як самостійні пристрої, а можуть входити до складу вентиляційної секції або агрегату. Таким чином сам вентилятор вбудовується разом з двигуном в зручний корпус і використовується як очищувач повітря, припливна установка, в спліт-системах, в шафових кондиціонерах і інших сучасних вентиляційних установках.

Вентиляторы також можна використовувати як витяжки — в цьому випадку вони відмінно очищають повітря, інтенсіруют повітрообмін, видаляє пил та неприємні запахи. Багато сучасних вентиляторів здатні виконувати роль кондиціонерів, проте значно дешевше в ціні.

Щоб визначити необхідність встановлення додаткових вентиляторів в квартирі — досить піднести запалений сірник або запальничку до віддушина у ванній, туалеті і кухні. Якщо полум’я відхилилося до отвору, то вам буде достатньо найпростішого вентилятора. Якщо ж полум’я не колишеться, то тут варто купувати відцентровий вентилятор, який створює великий напір повітря.  Однак ставлячи занадто потужний вентилятор, варто потурбуватися про своїх сусідів, адже якщо у вас буде стояти дуже потужний вентилятор, то все погане повітря з вашої квартири, а також пил з вентиляційної системи, виявиться у ваших сусідів.

Позбутися від поганого повітря на кухні можна двома способами:

1. повне відведення повітря з квартири
2. очистка за допомогою фільтра за допомогою рециркуляції.

Перший варіант більш ефективний, однак, повинен бути постійний приплив свіжого повітря в квартиру і безперешкодний його вихід через вентиляцію. Другий варіант більш простий, але вимагає регулярної заміни вугільних фільтрів (в середньому 2-3 місяці).

Для провітрювання житлових приміщень використовуються підлогові та настільні вентилятори, які створюють потоки повітря в будь-яких приміщеннях, незалежно від кількості повітря. Ці вентилятори регулюються по висоті, мають декілька рівнів потужності, режими обертання і дистанційне керування. Також сьогодні представлені різноманітні дизайнерські рішення для будь-якого інтер’єру.

Якщо в кімнаті необхідне постійне свіже повітря, фахівці рекомендують придбати потужний вентилятор з контролем вологості. Вони економічні і підтримують в квартирі оптимально комфортний мікроклімат. Також варто звернути увагу на рівень шуму пристрою — для спальні та дитячої рівень шуму не повинен перевищувати 25 дБ.

Якщо в квартирі встановлені металопластикові вікна — варто встановити комплексну вентиляційну систему, яка складається з витяжної та припливної частин. Тоді у всій квартирі буде постійно свіже повітря.

Поділитися:

Метки: ,

Posted by on окт 31 2015. Filed under Прес-реліз, Технології. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

1 Comment for “Кондиціонер або вентилятор — що краще?”

  1. Також не зайвим буде приділити увагу обслуговуванню кондиціонерів, вчасно робити профілактику, чистити. І тут головне знайти професіонала своєї справи, яких ви завжди знайдете на allmaster.com.ua

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire