Із корупцією боротися Україні допоможе НАТО

Прес-служба МЗС повідомила про те, що у НАТО розроблено проект для сектора безпеки та оборони типовою навчальною антикорупційної програми, яка буде в Україні також застосовуватися.

В Брюсселі у штаб-квартирі НАТО 27-28 липня на засіданні Тимчасової робочої групи НАТО був розроблений цей проект. Ця розробка була проведена за для виконання завдань 3-го етапу реалізації Ініціативи НАТО з розвитку цілісності, доброчесності, прозорості та зниження корупції.

Відповідна антикорупційна програма буде допомагати відновленню та сприятиме національним і навчальним програм, які викладаються до структур секторів безпеки та оборони для країн-учасниць Ініціативи ГРВІ.

З травня 2008 року бере участь Україна в Ініціативі ВІ. При розробці Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки. були враховані результати 2-ох циклів самооцінки структур сектору безпеки і оборони, що були проведені в Україні на протязі 2008-2013 років.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on июл 30 2015. Filed under Cвіт, Події, Технології. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire