Доставка вантажів із Китаю

економічні взаємовідносини з китаєм  — це величезні можливості для сучасного бізнесу. адже саме в цій країні на сьогоднішній день виробляється левова частина товарної продукції.

саме тому купівля, а також доставка груза из китая б’є рекорди в товарній логістиці. і якщо десять, п’ятнадцять років тому інтерес до піднебесної з україни не був масовим, сьогодні в торгових і виробничо-посередницьких зв’язках між країнами — тисячі вітчизняних підприємств, зайнятих у багатьох економічних галузях.

попит на продукцію «made in china» відрізняється динамікою що зростає. прийнятна закупівельна ціна, великий асортимент — її головні товарні показники, здатні диверсифікувати, розширити бізнес, а значить, збільшити вашу прибуток.

вантажоперевезення орієнтовані, в першу чергу, на оптові закупівлі. взуття, одяг, іграшки, канцтовари, запчастини, побутова техніка, електрообладнання, посуд, продукти харчування — все це можна придбати в рази дешевше, якщо купувати партіями, гуртом. правильний вибір логістичної компанії, що займається транспортуванням продукції з китаю за вигідними тарифами дозволить заощадити на постачання продукції. хто ж допоможе доставити вантаж з піднебесної?

щоб доставка була вигідною для клієнта, компанія-перевізник повинна гарантувати: оптимальний варіант поставки, чіткість дотримання графіка і термінів перевезення, перевезення будь-яких обсягів і товарних партій, безпеку і збереження товарів, виконання митних вимог, прийнятний тариф на послуги і ще багато інших зобов’язань.

саме такі гарантії надає транспортно-експедиторська компанія «мілітцер і мюнх», яка на ринку працює з далекого 1992 року. компанія може доставити різноманітні вантажі наступними способами:

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

  • міжнародними авіалініями
  • морськими шляхами (фрахт)
  • мультимодальних шляхом (змішаним типом перевезень).

ефективність авіаперевезень в забезпеченні оптимальних термінів поставки з різних міст китаю (гуанчжоу, гонконгу і т.д.) до києва, одеси, харкова контейнер буде доставлений від 5-8 до 14 днів. втім, такий варіант перевезення передбачає обмеження по вазі. габаритний вантаж вигідніше і дешевше доставити морським типом перевезення.

переміщення вантажу з китаю по морю займе від 45 до 60 днів, при прискореному варіанті перевезення (негабаритних контейнерів fcl) — в межах 30-35 днів. оптимізувати витрати на перевезення і доставку можна, вдавшись до змішаного — мультимодальні — типу перевезення. майже в будь-яку країну снд можна здійснити транспортування, в тому числі, автомобільними, залізничними шляхами трансферу.

якщо вас цікавить ефективна і безпечна транспортування вантажів в україну і за кордон, ви можете довіритися перевагам досвідчених споживачів логістичних послуг, які співпрацюють з компанією «мілітцер і мюнх» (http://www.mum-net.com.ua). одним з напрямків діяльності компанії є організація процесу, повний контроль і повний митний спектр дій по контейнерах з китаю.

вартість перевезення залежить від таких факторів:

  • тип транспорту доставки (морської, авіа-, авто-, залізничний)
  • обсяг партії
  • обсяг і вага перевезеної партії товару
  • термін доставки
  • кінцевий адресу доставки і т.д

транспортування вантажу з піднебесної або в неї здійснюється за індивідуально розробленим маршрутом для кожного клієнта. досвідчені логісти, аналітики, інженери вивчать всі можливі шляхи проходження, після чого зупиняться на оптимальному варіанті — найбільш економічно вигідному для замовника. транспортування збірних вантажів буде вироблено на підставі договору з дотриманням всіх аспектів страхування: «м & м» працює тільки з надійним транспортом, які пройшли технічний огляд і мають ліцензію на міжнародні перевезення.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 04 03 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Свежие комментарии


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".