Допомога АТО

Юрій Бірюков радник президента Україна Петра Порошенка заявив про всі подробиці безвихідних ситуацій волонтерів, через те, що підтримку їм надають «вітчизняні виробники».

Він виділив, що з 226 автомобілів КрАЗ, вони отримали 113. Українська армія повинна була отримати їх до 30 червня, але отримала рівно половину.

59 машин, які були доставлені в травню на протязі 6-8 днів 17-ть з них вийшли з ладу. Причиною для цього стали підроблені запчастини.

Юрій сказав, що керівництво комерційного підприємства, яке не входить в Укроборонпром,  бреше, про те що немає заказів і не надається попередня оплата.

Зараз ВСУ потрібно більше двох тисяч грузовиків. Але українській армії їх зараз немає звідки взяти, тому обходяться тим чим мають при цьому з дуже великою допомогою волонтерів.

Раніше була інформація про те, що на ремонт воєнних машин виділили чотири з половиною мільярдів гривень,  майже за півроку Укроборонпрома не виконали навіть 25%  плану по ремонті техніки, а більша частина машин, які були на ремонті взагалі є несправними. Навіть ті договори, які були складені в 2014 році не виконані повністю, про це йдеться в Генштабі.

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on июл 1 2015. Filed under АТО, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire