Дональд Трамп готовий в разі перемоги відмовитись від президентської зарплати

В Сполучених Штатах Америки триває передвиборна президентська компанія. Самі вибори пройдуть наступного року — 8 листопада.

В президентській гонці в США також приймає участь відомий бізнесмен, мільярдер, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп. Під час чергової зустрічі з виборцями він зробив доволі гучну заяву, що в разі обрання його президентом країни він відмовиться від заробітної платні керівника держави, повідомляє Reuters.

Це трапилось в штаті Нью-Гемпшир, де він проводив зустріч з жителями міста, там його запитали, чи після обрання на пост президента Трамп відмінить доволі високі медичні та пенсійні пільги, на які згідно з законодавствам мають право члени Конгресу.

«Що я можу сказати з цього приводу. По-перше, якщо я буду обраний на найвищу керівну посади країни, то я перше що зроблю — відмовлюсь від президентської заробітної плати, домовились? Зробити це мені буде зовсім не важко», — заявив мільярдер.

Як повідомляє Reuters, дохід, який щорічно приносить посада президента Сполучених Штатів Америки, складає 400 000 доларів.

Звісно, ця сума за мірками США доволі суттєва, але Дональд Трамп не є бідною людиною, тому відмовитись від зарплатні бізнесмен може собі дозволити.

Взагалі Трамп веде свою передвиборну компанію дуже рівні, але доволі інтенсивно. Він в кожному своєму виступу перед виборцями зачіпає важливі для них проблемі та питання. Крім цього мільярдер не оминає події, які до Сполучених Штатів Америки не мають відношення. Наприклад, недавно він висловив свою думку на проблему Європи з мігрантами. Зокрема він сказав: «Я вважаю, що проблема з нелегалами в Європі перебільшена, я раджу викинути геть нероб, побудуйте стіну».

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on сен 18 2015. Filed under Cвіт, Економіка. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire