Де взяти гроші в кредит

Наші бажання не завжди відповідають нашим можливостям, саме тому питання про отримання халявних грошей — актуальне завжди. І дійсно, де взяти грошей на халяву, тобто без відсотків і необхідності їх повертати? Обмовимося, що законних методів отримати кошти на таких умовах — мало, або вони зажадають від людини певних обмежень або зусиль, адже ніхто не готовий за просто так розлучатися зі своїми грошима: ні сусіди, ні банки, ні держава.

Ви ніколи не думали, чим багата людина відрізняється від бідного? Зазвичай, багата людина завжди задається одним питанням: як і де можна взяти гроші безоплатно? Вони не ігнорують належні їм державні субсидії і не требують торгуватися, всюди шукають для себе вигоду, тоді як звичайній людині просто ніколи і якось соромно возитися з папірцями і занурюватися в світ бюрократії, але ж є, заради чого туди зануриться. Так, майже в кожному регіоні нашої держави діють або програми для розвитку малого бізнесу, або програми соціальної допомоги гроші до зарплати в Бистрозайм, пенсіонерам багатодітним батькам і т.д.

І так, якщо вам потрібні гроші, наприклад, на розвиток своєї справи або бізнесу, то для отримання стартового капіталу можна звернутися до держави. Головна умова отримання грошей на бізнес — наявність бізнес-ідеї, причому вона не обов’язково повинна бути якоюсь надоригінальною. Другою умовою для отримання безоплатної позички — відсутність заборгованості по податках.

На яку допомогу від держави можна розраховувати

Несподівано, але відповіддю на питання: «Де взяти багато грошей безоплатно?» — Може бути держава. По регіонах нашої країни діє програма безоплатних грантів, за якими люди збираються почати свій бізнес, можуть видати від 160 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. В цілому в цій програмі задіяно 40 регіонів. Віддавати гроші не доведеться, навіть якщо підприємство провалиться, що до слова часто відбувається.

Номінально, бізнесмен повинен відзвітувати про витрачені їм засоби і довести їх цільове використання, але закон у нашій країні діє за принципом: «Не спійманий — не злодій». Втім, не варто сприймати подібні програми виключно як джерело безоплатної позички, це дійсно непогана фінансова підмога для того, щоб відкрити свій бізнес.

Кредитні карти і пільговий період — головне все розрахувати

Ну і не можна обійти стороною банківську сферу, адже саме туди направляється кожен свідомий громадянин, коли він потребує коштів. Але ж банк в збиток собі працювати не буде і це логічно. Тому складно уявити, щоб на питання: «Де взяти гроші без віддачі?» — Банківські службовці бадьоро відповідали: у нас! Хоча якщо ви вмієте контролювати свої витрати, а також дружите з самодисципліною і не пропускаєте відповідальні дати, то шанс отримати кредит майже «на халяву» у вас є і це кредитні карти.

Вся справа в тому, що переважна більшість кредитних карт має пільговий період, і якщо повернути гроші протягом цього періоду, то відсотки не нараховуються. Деякі люди, з хорошою кредитною історією і довірою від банків, одноразово подають кілька заявок в різні банки по випуску такої карти і зазвичай, їх легко схвалюють, особливо якщо сума кредитного ліміту менше 100 тисяч.

Поділитися:
Posted by on июн 5 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

1 Comment for “Де взяти гроші в кредит”

  1. Анна

    меня пару раз выручал быстрозайм. возвращала вовремя и никаких проблем.

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire