«ЧИ ВЖЕ НЕМАЄ КОРУПЦІЇ НА УКРАЇНІ, ЧИ «БОРОТЬБА» З НЕЮ ВЖЕ «ЗАКІНЧИЛАСЯ»???»

На сьогоднішній день у нас на Україні створено безліч організацій ЮРИДИЧНОГО напрямку та декілька організацій ГРОМАДСЬКОГО напрямку для, як указано у Кримінальному Кодексу України – БОРОТЬБИ З НЕПРАВОМІРНИМИ ДОХОДАМИ. Державного значення у столиці м. Києві, в обласних та районних центрах, крім того кожне Міністерство України, Департаменти, Національні комісії та т. д. мають свої ВІДДІЛИ, УПРАВЛІННЯ та таке інше по БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ. Скоро, мабуть, і у селах та садових товариствах будуть утворені «ОСЕРЕДКИ» по БОРОТЬБІ З НЕПРАВОМІРНИМИ ДОХОДАМИ. Це НЕ ПОГАНО!!!

Дуже великі гроші витрачені Державою Україною на зміну назви міліціонер/»мусор»/ на поліцейський /«правоохоронець»/.! Проведені конкурси для виявлення кращих, придатних носити це почесне звання. Знову ж заснована нова державна структура з тих самих «колишніх» та новоутворених , які зараз носитимуть почесне звання слідчих антикорупційного комітету/»борців»/. Урочисте прийняття присяги вищеназваних особисто Президентом Петею Порошенко, цілування Прапору України та клятва вірності Народу України майбутніх «правоохоронців» та «борців» було широко освітлено усіма засобами масової інформації країни. УРА! , як завжди усі прокричали, дружно поаплодували, висвітлили події на телебаченні та у фото в газетах. А ДЕ Ж РЕЗУЛЬТАТ?

Прокурорів та поліцейських хабарників вже масово не виявляють. Мабуть, з підвищенням заробітної плати та реформами у районних прокуратурах міст «ЗНИКЛИ» неправомірні доходи у працівників прокуратури чи «ЗНИКЛО» само по собі хабарництво у працівників поліції, просто, «ЗЛЯКАЛОСЯ» самої такої грізної назви – ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ!? А може ВЖЕ «СКІНЧИЛИСЯ» боротьба з неправомірними доходами у цих юридичних структурах?! Про інші державні та держбюджетні установи, я вже і не пишу. Там і зовсім усе «в ажурі». Правда, треба визнати було декілька невеличких «випадку» хабарництва. Їх, дійсно виявили і за них вже усі і забули. А у цілому по країні вже усе «тишком-нишком».

Як у часи соціалізму чи, як зараз нам навіюють і кажуть – «при комуністах»; гасла, гасла, гасла…, а у результаті «а візок і нині там»! Хочу уточнити: не «при комуністах», а при єврейському Комінтерні, бо Комуністична партія – єврейська/рос./ партія! Засновник комуністичної теорії ЄВРЕЙ /рос./ Мозес Мордухай Леві /К.Маркс/, перші, хто впроваджували комуністичну ідею у життя Р.Люксембург, К. Цеткін і т.д. , були теж ЄВРЕЇ /рос./ чи ЖИДИ/укр../. Так, що ж змінилося в Державі Україні у сучасні часи капіталізму в питанні боротьби правоохоронних органів з одержанням «неправомірної вигоди» , по зрівнянню з часами соціалізму ; раніш «боротьби» з «взяточничеством»/рос./ чи «корупцією»/укр./???
Наші столичні керівники країни зараз пропагують електронний спосіб проведення тендерних закупівель для бюджетних організацій. Ідея ДУЖЕ НЕ ПОГАНА!!!

З точки зору інтересів Держави України – це, вважаю, цінне придбання чи впровадження нових технологій у сфері економіки країни. Тільки давайте конкретно розберемося з точки зору підручника по економіці для третього курсу технічного вищого учбового закладу. Для великих підприємств у капіталістичному суспільстві, задовільними вважається прибуток на рівні 5-10% , тоді і підприємство рентабельно. Маються на увазі не обороти чи доходи, а ЧИСТИЙ ПРИБУТОК від реалізації за винятком податків. Для дуже великих об’єднань/концерни, картелі, холдинги і т. д/ задовільним є прибуток 3-5%. До чого може привести електронний спосіб тендерний закупівель чи виявлення найбільш вигідного для Держави «продавця»? А до домінування дуже великого бізнесу/монополізації/ над усіма іншими юридичними особами, не кажучи вже про фізичних осіб! Завжди велика «монополія» може запропонувати меншу ціну за товар і послугу, ніж будь який підприємець. А як результат банкрутство фізичних осіб чи взагалі знищення малого бізнесу!

Тим паче це не вирішує питання корупції! Скоріше це ПОКРАЩЕННЯ питання «боротьби» З РОЗКРАДАННЯМ ДЕРЖАНИХ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ у особливо великих масштабах/розмірах/, або дотримання державної дисципліни в області матеріально-технічного забезпечення. У виграші, таким чином, опиниться «великий бізнес» і Держава Україна. Перший, тому, що, по-перше, не треба вже буде з окремих рахунків давати «ОТКАТИ» Держаним службовцям – економія готівкових грошей, а по-друге можна буде реалізувати продукцію у дуже і дуже великих розмірах за безготівкову оплату. КРАЇНА ж отримає матеріальні цінності по НАЙМЕНШІЙ ЦІНІ!

Нажаль, серед керівників України: Президент, Голова Верховної Ради, Голова Ради Міністрів, немає справжніх економістів з знанням внутрішньої економіки країни. Не заперечую, що дипломатичні стосунки з іншими країнами, особливо з країнами Євросоюзу, Америки чи Ізраїлю та економічні міжнародні стосунки з ними можливо і «на висоті».!? Підкреслюю МОЖЛИВО, бо не маю до цього ніякого відношення, не працюю в цій галузі та , навіть, не живу у м. Києві. Мені ж більш близька наша рідна УКРАЇНСЬКА ЕКОНОМІКА. Я фахівець в цій галузі /пішов на пенсію з посади бухгалтера/ та ПРОФЕСІОНАЛ з додержання державної дисципліни службовцями, які порушують Законодавство України у питаннях матеріально-технічного забезпечення. Оскілки розкрадання бюджетних коштів і корупція тісно, як правило, між собою пов’язані, то можна зробити наступні висновки. Корупція – це отримання неправомірних доходів, головним чином за послуги.

«Послуги» за оформлення і видачу законодавчих актів на земельні ділянки, приватизацію підприємств та будівель у Місцевому самоврядуванні, «послуги» за прикриття, закриття або не відкриття кримінальних справ у юридичних структурах Державної служби: поліція, Прокуратура та інше, «послуги» за незаконне призначення усіх видів соціальних допоміг та субсидій у готівковому грошовому чи безготівковому вигляді в Управліннях праці та соціального захисту населення /УПСЗН/ . Та головні доходи корупціонерів від послуг за працевлаштування населення, які, як і УПСЗН, належать з одного боку до Міністерства соціальної політики України, з іншого до Місцевого самоврядування. Для нормального існування молодої людини не пенсійного віку потрібні гроші. Головним чином грошами людину забезпечує її робота чи іншими словами робота – це гроші. Гроші – це добробут родини, Добробут – це мир і злагода у суспільстві!

Що ж робиться в окремих регіонах України? У нас в Дніпропетровській області, вважаю, практично НІЧОГО!!! Може і були у минулому році якісь ОКРЕМІ ВИПАДКИ виявлення порушників одержання «неправомірної вигоди», мені не відомі та це, мабуть, «помилка»!? На початку 2016 року були окремі випадки виявлення проявів корупції серед працівників поліції та був випадок затримання працівників ( Дніпропетровської митниці/таможни(рос.)/ за отримання неправомірних доходів/хабара/., мабуть, це по ПРИЧИНІ ЖАДОБИ «правоохоронців» і «митників» – НЕ ЗАХОТІЛИ «ПОДІЛИТИСЯ» ?! А може основна боротьба робиться підпільно мені не відомими методами та кінцевим результатом?! А можливо корупції в Дніпропетровській області у обласних організаціях та Місцевому самоврядуванні зовсім немає чи «скінчилася», або «зникла» у зв’язку з ново перетворюваннями в юридичних структурах та гаслами нових керівників?! Я ж особисто, рахую, та й мою думку поділяють і інші чесні громадяни, що остаточно «корупційні потоки» одержаної неправомірної вигоди /чи хабарів/, перейшли в інше «джерельне русло» , від прихильників В.Януковича до прихильників П. Порошенко.

Яскравим прикладом цього є ті ж самі Центри зайнятості. Роботи практично немає, а усі якось, неясно як, працевлаштовуються, окрім людей котрі ідуть Законодавчими методами. Боротьби з отриманням неправомірних доходів тут немає. Люстрація цих Державних службовців не торкнулася. Думаю, вони і гадки не мають, «що воно таке?». Усі ті ж самі КОМУНІСТИ та СІОНІСТИ при ВЛАДІ в Місцевому самоврядуванні, Департаментах і Управліннях Дніпропетровської області. Про податкову структуру вже і зовсім усі «забули»! НЕ так просто ЗВІЛЬНИТИ Державного службовця з посади, який має такий великий СТАЖ РОБОТИ при «єврейському Комінтерні» і такі пільги за заслуги перед Радянським Союзом, а головне так навчений «вилизувати» вищестоящим керівникам, що…..!!!

А що ж ВЕЛИКИЙ СЛОВ’ЯНСЬКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ? ВІН СТРАЖДАЄ! Грошей у основного населення немає, ціни зростають, війна на території України триває!!!

І ВСЕ Ж Я ВІРЮ, ЩО ЧАС НАСТАНЕ І ДЕРЖАВА УКРАЇНА СТАНЕ ВІЛЬНОЮ /СВОБОДНОЙ/ ВІД КОРУПЦІЇ !!!

Січень 2016р. І.Швед

Поділитися:
Posted by on фев 15 2016. Filed under Анонси. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire