Боротьба за розкраданнях і безоблікове споживання електроенергії

Індикатор магнітного поля є пластиною 11 мм на 30 мм з геометричними фігурами або малюнками, які під впливом магнітного поля (при прикріпленні магніту до електролічильника) змінюються і в початковий стан після його видалення вже не повертаються.

Таким чином, даний прилад дозволяє фіксувати факт розкрадання електроенергії за допомогою магніту навіть в його відсутність на приладі обліку в момент перевірки. І, що важливо, і вже прописано в законодавстві — залучати порушника «Правил користування електроенергії до відповідальності» — тобто виставляти йому рахунки за незаконно спожиту електроенергію і відключати від енергопостачання.

«У першу чергу індикатори магнітного поля будуть встановлюватися на приладах обліку електроенергії у тих споживачів, які вже раніше» траплялися «на розкраданнях і безоблікове споживання електроенергії, а також у тих, чиє енергоспоживання істотно нижче середньостатистичного», — розповів заступник директора ЗГЕС.

Поділитися:
Posted by on фев 14 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire