Безпечно зняти квартиру подобово в Києві

Знайти квартиру для подобової оренди в Києві сьогодні зовсім не складно. Засоби масової інформації, інтернет, оголошення на стовпах — скрізь можна без проблем знайти пропозиції для того щоб зняти квартири подобово Київ. Але все частіше стали поступати скарги — орендарі не задоволені якістю наданих послуг або взагалі не отримали їх сплативши гроші.

Реальна проблема існує. Власникам квартир у центрі Києва для оренди подобово дуже не приємно чути не втішні відгуки на адресу рівня послуг подобової оренди квартир. Але на жаль відгуки правдиві і найчастіше мають під собою вагомі підстави.

Звідки ж беруться такі ситуації, коли орендар не отримує те, що хоче? Все просто, як зазвичай причина всього — жадібність. І жадібність не тільки власників квартир, а й жадібність орендавця. Коли ви в пошуках варіанту квартири в центрі Києва знаходите пропозицію квартири яка стоїть подобово дешевше, ніж у всіх… Коли ви замовляючи квартиру подобово говорите «мені що-небудь подешевше», або не вникають у суть пропозиції, вирішуючи розібратися «на місці».

Так от, подобова оренда квартир в Києві — це досить серйозний дрібний бізнес з певними правилами, цінами, політикою. Не думайте, що квартира стоїть дешевше на 25-50% просто так, це означає що з цією квартирою щось не так… як мінімум господар знає, що в цій квартирі вимкнуть гарячу воду до моменту вашого приїзду, або йде ремонт в сусідній квартирі чи позавчора цю квартиру затопили. Варіантів багато і орендодавець, щоб уникнути простою квартири здає її дешевше. А ви забираєте її дешевше і потім розбираєтеся з наслідками проблем.

Тому якщо ви знайшли квартиру з помітно заниженою вартістю постарайтеся отримати максимальний обсяг інформації про послуги. Подивіться на карті де знаходиться «майже в центрі», обов’язково уточніть чи відповідають фото і чи гарантують саме цю квартиру для вас. Часто про це мовчать, але по приїзду повідомляють вам про те, що ви ж самі відмовилися вносити передоплату, а раз не внесли то й квартиру саме ту, що ви забронювали для вас не тримали.

Але припустимо первинний етап пройдено — далі етап вселення. Не посоромтеся запитати хто господар квартири, правда частіше подобово здає квартиру не господар, але не важливо, просто подивіться на реакцію. Отримайте документ про проживання за цією адресою в якому будуть вказані дати і час вашого приїзду і виселення. Якщо вам пропонують написати розписку — задумайтеся, якщо ви заповнюєте бланк — все спокійно.

Запитайте про безпеку речей і вашої особистої. До вас квартиру знімали вже не один десяток разів і ключ міг залишитися у кого завгодно.

Важливими будуть і рекомендації. Якщо вам порекомендували звернеться в певну фірму яка здає квартири подобово в Києві — скористайтеся радою.

Ну і ще раз нагадаю основну думку, не женіться за найдешевшим. Торгуйтеся на здоров’я, але безкоштовний сир на жаль не в кишені.

Поділитися:
Posted by on авг 19 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire