Бензопили та ланцюг для бензопили, критерії вибору

Різновиди бензопіл

Сьогодні купити бензопилу в Україні доступно кожному. Адже вона цікава не тільки лісозаготівельним компаніям, але і службам ЖКГ, фермерам, і звичайним людям, які стежать за своїм садом або займаються заготівлею дров. Тому відбувся поділ їх: на побутові, професійні і напівпрофесійні. Побутові варіанти розраховані на 50 хв. роботи в день, або 20 годин на місяць. Вони відмінно себе показують при заготівлі дров для каміна, печі, мангала, а також при збиранні невеликого дачного саду. Потужність таких пристроїв не висока, це компенсується їх легкістю і зручністю в експлуатації.

Продуктивність у професійних вище, ніж у аматорських, тому спектр їх використання ширше: в ремонті, будівництві і в процесі валки лісу. Неможливість експлуатувати протягом цілого робочого дня — помітний недолік. Тому найчастіше вони застосовуються як сучкорізи.

Головна перевага таких екземплярів — вони здатні безперервно працювати щодня по 8-15 годин. Плюс вони виробляються з високоміцних матеріалів, потужність, як правило, більше 2,5 кВт, а ресурс досягає 1600 мотогодин. На ці бензопили ціни, природно вище, ніж на побутові або напівпрофесійні. Але працюють вони в рази ефективніше і служать на порядок довше.

Великий асортимент бензопіл можна купити в інтернет-магазині «Болгарка», тут ви знайдете великий вибір бензопіл різних брендів за ціною, яка вам підходить. На сайті в інтернет-магазині Болгарка ви можете дізнатися які на бензопили ціни і порівняти технічні характеристики найбільш популярних моделей можна подивитися в даному розділі каталогу.

Ланцюг для бензопили

Робочий коефіцієнт корисної дії у бензопили обмежений зносом діючого механізму, тобто ланцюга. Власники техніки, добре знають, коли падає якість робочого процесу, пора купити ланцюг на бензопилу. Конструкція пильних ланцюгів однакова, відмінності мають тільки параметри які необхідно враховувати при виборі.

Необхідні дані:

Крок ланцюга (це половина відстані між першою і третьою заклепками);

Розмір провідних ланок (вимірюється за допомогою штангенциркуля);

Кількісний вміст ланок.

Заміна зношеного, відпрацьованого ланцюга підвищує продуктивність і забезпечує високу якість розпилювальних робіт. Однак потрібно враховувати, що ланцюг потребує догляду та своєчасного заточення. Не варто купувати високопродуктивні комплектуючі, якщо ваше обладнання не має відповідної потужності. Грамотний вибір ланцюга допоможе істотно збільшити її знос і підвищить експлуатаційні характеристики.

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on дек 18 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire