Автомобільні шини від популярної компанії Matador

matadorКомпанія Matador є міжнародне суспільство холдингового типу, яке об’єднує 13 дочірніх фірм. Дана компанія займається виробництвом якісних спортивних покришок, легкових покришок, а також виготовляє покришки для вантажних, малотоннажних автомобілів, конвеєрні стрічки, промислові візки, велосипедні поліуретанові шини, камери і медичну техніку. Представлена компанія ще з 1925 року почала виробляти шини Матадор http://www.asva.com.ua/catalog/by_size/?BRAND_ID=3&season=5 (Matador). Продукція від компанії Matador в 30-і роки встановлювалася практично на всі популярні чехословацькі автомобілі, що дозволило їм стояти в одному ряду з відомими виробами таких компаній, як Шкода, Татра, аера.

Історія розвитку компанії Matador Заводи гумової промисловості компанії «МАТАДОР» почали своє офіційне існування в 1905 році, про що свідчать записи в регістрі. Уже в березні в Братиславі дана компанія запустила у виробництво виготовлення гумових шлангів і ременів. Перший випуск гуми Matador (Матадор) почався в 1925 році. У 1947 році було запущено масштабне будівництво нового заводу, діяльність якого полягала у виробництві Matador (Матадор) гуми. Дане будівництво було завершено буквально за один рік. Завдяки розширенню виробничого асортименту суттєво зросла потреба в серйозній науково-технічній базі, яку компанія прагнула постійно розвивати і посилювати, що і привело до відкриття Дослідницького інституту гумових виробів.

Також слід зазначити, що компанія Matador заслужено стала першою словацькою компанією, яка успішно була сертифікована відповідно до норм ISO 9001 і QS 9000. У 2005 році компанія Matador стала наднаціональним виробником, яка відзначила своє 100 річчя. Купити шини Matador (Матадор) можна як для літнього або зимового періоду, так і всесезонні. При цьому компанія не перестає радувати своїх користувачів новинками. Так, наприклад, з’явилася можливість купити гуму Матадор MP 44 Elite 3 класу «High Performance».

Гума даної моделі бездоганно підходить для літнього водіння і призначена для автомобілів середнього (D) класу, а також для бізнес-класу (Е). Відмітна особливість Matador (Матадор) шин моделі MP 44 Elite 3: — наявність протектора в новаторському дизайні, де малюнок асиметрично ненаправлений, а також володіє 3D-поглибленням;

— Прекрасні гальмівні характеристики, як на мокрій, так і на сухій дорозі;

— Чудова стійкість і керованість автомобіля, точний і швидкий відгук на рульове управління;

— Високі показники зчеплення, навіть з мокрим дорожнім покриттям;

— Гума даного бренду передбачає тривалу відстань пробігу, а також допомагає знизити кількість споживання палива.

Чимало важливим аргументом є ціна на Matador (Матадор) шини, яка буде істотним і приємним доповненням до покупки. В інтернет-магазині ACBA ви можете купити літню, зимову і всесезонну гуму Matador (Матадор) за доступними цінами. Продаж і доставка по всій території України.

Поділитися:
Posted by on ноя 23 2016. Filed under Блог. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire