3-річна дитина випала з вікна

# , , , , , , , , , , , , , , , , ,

у дівчинки важкі травми,зараз вона перебуває у комі.
це трапилося в дніпропетровську, дівчинка віком 3-ох років випала з вікна 4-го поверху, через те, що обперлася на москітну сітку. наразі вона з переломами знаходиться у комі в реанімації.
вона випала з вікна, коли її мама займалася справами по будинку. дівчинці зробили терміново операцію в кривому розі, після її сан авіацією відправили до дніпропетровської обласної лікарні.
на дівчинку чекають численні операції, тим більше медики кажуть, що у дівчинку дуже складні травми. їй потрібно зібрати кістки руки та ноги. на обличчі зламані 2-ві щелепи та ніс. найголовніше завдання медиків – зберегти працездатність мозку.
ця дівчинка вже 18-та, яку лікарі рятують після жахливого падіння із вікна. медичні працівники звертаються до батьків з проханням пильніше доглядати за своїми дітьми.
в міліції повідомляють, що ці випадки трапляються в благополучних сім’ях. найчастіше батьки не думали, що таке може трапитися. даний недогляд за дітьми кваліфікується як недотримання батьками правил виховання дитини та наказується штрафом. максимальний штраф – це 51 гривня. на дніпропетровщині через падіння з вікна цього року вже загинули 3-оє дітей.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 20 08 2015. Filed under Події, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Свежие комментарии


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".