Розслідування українського Держфінмоніторингу визнали найкращим у світі – Черкаський Ігор Борисович

державна служба фінансового моніторингу україни вперше стала фіналістом міжнародного конкурсу “найкраща справа егмонтської групи” (beca). про це стало відомо під час пленарного засідання егмонтської групи підрозділів фінансової розвідки, яке відбулося 24-27 вересня за участю понад 400 делегатів з 155 підрозділів фінансових розвідок (пфр) країн світу, розповів журналістам голова державної служби фінансового моніторингу україни ігор борисович черкаський.

справа, що виграла конкурс, стосувалась багатоступеневого та безпрецедентного за своєю складністю розслідування корупції та відмивання коштів колишніми високопосадовцями україни.

за словами ігоря борисовича черкаського, держфінмоніторингом у 2014 році прийнято рішення про зупинення видаткових операцій по українських рахунках компаній–нерезидентів. в результаті, на рахунках компаній–нерезидентів в банківських установах україни заморожено більше $ 1,4 млрд.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

як повідомляє прес-служба держфінмоніторингу україни з посиланням на керівника служби ігоря черкаського, в межах кримінального провадження, за поданням генеральної прокуратури україни, на заблоковані у 2014 році держфінмоніторингом кошти накладено арешт на суму еквівалентну $ 1,45 млрд, частина яких і стала об’єктом конфіскації в дохід держави у 2017 році.

нагадаємо, що генпрокурор юрій луценко заявив, що конфісковані в януковича $ 1,5 млрд “до копійки” перераховані в бюджет країни і вже давно працюють на армію і людей.

20 лютого держказначаейство відзвітувало, що у дербюджеті 2017 року залишилися невикористаними 15,5 млрд грн, конфіскованих у оточення екс-президента віктора януковича, із 29,5 млрд отриманих в рамках виконання рішення суду.

дзеркало тижня

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 07 10 2018. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".