Робота в Польщі для українців

Робота в Польщі для українців є одним з найбільш популярних видів імміграції. І не дивно, адже Польща – сусідка України, проте, з разючими відмінностями в економіці, рівень життя і зарплатах. Кращі працедавці Польщі пропонують вам свої вакансії, а ми постараємося розповіме вам, що робота в Польщі варта вашої уваги і часу.

На легальних правах роботи, ви зможете поїхати на легальну роботу в Польщу, строком від 3 до 6 місяців. Пропоновані вам пропозиції можуть бути абсолютно різні, а найпоширеніші вакансії в Польщі для українців – робочі спеціальності для кваліфікованих і некваліфікованих фахівців. До кваліфікованих чоловічів  належать такі вакансії: водії, сантехніки, офіціанти, кухарі, електрики, будівельники, фахівці з виробництва пластикових вікон і т.п. Для жінок – це вакансії покоївок, швачок, доглядальниць, пакувальниць, касирів у супермаркетах. До вакансій для некваліфікованих фахівців можна віднести пакувальників та вантажників.

Першим, найбільш привабливим фактором роботи в Польщі, є рівень заробітної плати. Так, дохід однієї людини в Польщі може становити $ 800-1500 на місяць (залежно від місця і робочих годин). При тому, що витрати на проживання та харчування в більшості випадків покриваються роботодавцем, але якщо й ні, то Польща досить демократична країна в плані цінової політики в порівнянні з іншими країнами ЄС.

Друга, не менш важлива причина, по якій багатьом українцям легше їхати на заробітки саме до Польщі – це легке навчання польської мови. Хоча, від некваліфікованих працівників (як пакувальники, вантажники і т.д.) знання мови не вимагається абсолютно. І це також відіграє велику роль. Адже будь-яка людина, у тому числі, що не володіє жодною іноземною мовою, може відправитися в Польщу на заробітки, отримувати там куди більше грошей, ніж в Україні та вивчити мову вже в мовному середовищі!

Вам відкрита работа в Польше для украинцев цілий рік. Так, ви можете поїхати в Польщу як на сезонну роботу, так і за довгостроковим контрактом. Сезонна робота – це відмінний варіант для наших студентів попрацювати на літо, отримати масу нових вражень, підучити мову і заробити грошей.

Крім того, якщо ви легально попрацюєте в країні від 2 років, тобто є варіант отримання польського тимчасового проживання, а в подальшому можливе і громадянство Польщі.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , , ,

Опубліковано на Sep 8 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire