https://reporter.zp.ua

Робочі захисні рукавички

Редактор: Михайло Мельник

як і будь-які інші засіби індивідуального захисту, захисні робочі рукавички поряд з незаперечними плюсами (захист кистів і пальців рук) мають свої мінуси (зниження чутливості пальців і свободи їх маніпулювання), придбати їх ви зможете тут http://www.kz.all.biz/perchatki-zashchitnye-bgg1091324.

ці параметри в стандарті en 420 оцінюють по зниженню здатності пальців. випробувач, надівши рукавичку, намагається взяти зі столу циліндричні зразки різного діаметру, виготовлені з нержавіючої сталі. протягом 30 секунд він повинен підняти зразок три рази. найменший діаметр зразка який йому вдається підняти і буде відповідати номеру обмеження свободи маніпуляцій пальцями у випробовуваній робочої рукавичці.

ступені свободи рухів відповідають наступним діаметрам зразків:
1 – 11,00 мм; 2 – 9,50 мм; 3 – 8,00 мм; 4 – 6,50 мм; 5 – 5,00 мм. такі зразки корисно мати в будь-якому магазині робочих рукавиць.

водонепроникність захисних рукавичок відчувають ще простіше. будь-який бажаючий може спробувати навіть у домашніх умовах. наливають повну рукавичку води (з недоливом 5 см за рівнем) і витримують її в такому стані 30 хвилин. якщо за цей час патьоків вологи візуально не виявлено – то вважають, що ця рукавичка випробування пройшла.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

в європі прийнято класифікувати захисні робочі рукавички і за призначенням і за способом виготовлення. за способом виготовлення стандарт en 420 розділяє робочі рукавички на: швейні, в’язані, зварні та мочання. додати можна, що зі швейних і в’язаних також люблять потім робити мочання.

швейні захисні рукавички виготовляють з різних тканин, трикотажних і нетканих полотен, штучних і натуральних шкір. у загальному випадку вони повинні забезпечувати захист від механічних пошкоджень (абразивних, проколів і порізів), захист від високих температур (теплового випромінювання, відкритого вогню, іскор і бризок металу, захист при контакті з гарячими предметами, знижених температур а також від забруднень.

трикотажні захисні рукавички повинні захищати від стирання і порізів (захист від проколів від трикотажних рукавичок вимагати складно). крім цього стандарт en 420 зобов’язує трикотажні рукавички захищати руки від підвищених температур і опіків електричною дугою. я б додав сюди і захист від знижених температур.

робочі рукавички з полімерів (плівкових і на основі текстилю) в залежності від виду полімеру, товщини і конструкції можуть захищати від багатьох шкідливих і небезпечних факторів виробництва:
1. проколів, порізів і стирання;
2. іонізуючого випромінювання та радіоактивного пилу;
3. растворов кислот, лугів, органічних розчинників, нафтопродуктів, масел і жирів тваринного
походження, мікроорганізмів, а також від ураження електричним струмом.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 09 09 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".