https://reporter.zp.ua

Ремісничий провулок (Київ)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Ремісничий провулок

Загальна інформація

Ремісничий провулок — невеликий провулок у Голосіївському районі міста Києва, в місцевості Деміївка. Простягається від забудови біля Ковельської вулиці до Малокитаївської вулиці.

Історія

Походження назви провулка пов'язане з тим, що в 20-х роках XX століття тут було збудовано робітниче селище для ремісників. Спочатку провулок називався вулицею Реміснича, але згодом був перейменований на провулок.

Розташування та опис

Ремісничий провулок розташований у тихому районі Деміївки, поблизу житлових та промислових об'єктів. Пролягає через приватний сектор, де переважають одно- та двоповерхові будинки. Загальна довжина провулка становить лише 350 метрів.

Забудова

Забудова провулка представлена переважно приватними будинками, більшість з яких побудована у післявоєнний період. Також є кілька невеликих промислових будівель та автосервісів.

Інфраструктура

Інфраструктура Ремісничого провулка обмежена. Немає шкіл, дитячих садків чи інших соціальних об'єктів. Найближчі магазини, аптеки та медичні установи розташовані на сусідніх вулицях.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Транспортне сполучення

До Ремісничого провулка можна дістатися пішки або на автомобілі. Найближчі зупинки громадського транспорту знаходяться на Ковельській та Малокитаївській вулицях, де курсують автобуси та маршрутки.

Відпочинок та дозвілля

У безпосередній близькості до провулка немає парків, скверів чи інших місць для відпочинку. Найближчим таким місцем є Голосіївський ліс, розташований приблизно за 1,5 км.

Ремісничий провулок — тихий і затишний провулок у житловому районі Деміївки. Він відрізняється низьким рівнем забудови та обмеженою інфраструктурою. Незважаючи на це, провулок є популярним місцем проживання для тих, хто цінує спокій та близькість до природи.

Запитання, що часто задаються

  1. Де розташований Ремісничий провулок?
  2. Яке походження назви провулка?
  3. Яка довжина Ремісничого провулка?
  4. Яка інфраструктура є на Ремісничому провулку?
  5. Яке транспортне сполучення є в районі Ремісничого провулка?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".